Lympha Press PCD – přístroj na osobní péči

PCD_1600b_vodozn-e1558007562263

Společnost Mego Afek, která vyrábí celosvětově používané a uznávané lymfodrenážní přístoje Ballancer a Lympha Press, uvádí v tomto roce na trh novou generaci přístrojů a aplikátorů. Některé tyto přístroje jsou určeny sportovcům profesionálům, jedná se zejména o přístroje Ballancer 505 a Ballancer 606. 
Nejvýraznější změnou v nabídce je však zcela nová škála přístrojů určených pro osobní péči, jedná se především o přístroj  PCD (Pressure Control Device, což znamená: Přístroj s kontrolovaným tlakem).

Lympha Press PCD je jednoduchý a moderní systém pro účinné tlakové masáže vhodný na osobní ošetření.  Pokud hledáte přístroj, který je nejen účinný, ale především skladný a lehký (váha přístroje jen 1,5kg), je Lympha Press PCD správnou volbou. Masáž lze provádět na dolních i horních končetinách dle zvoleného aplikátoru (nohavice/rukávy). Jednoduchost používání a kvalita zpracování z něj dělají jeden z nejprodávanějších přístrojů pro osobní péči na světě. Procedura je také ideální pro rychlou, jednoduchou a bezpečnou regeneraci svalů a odplavení metabolitů (laktátu), čímž zkracuje dobu potřebnou k odpočinku před další zátěží a snižuje rizika svalových zranění v důsledku chronické únavy svalů. Pracuje v jednom programu – Lympha (postupné plnění všech komor od konečků prstů směrem do oblasti břicha – nohy). Přístroj je možné použít se 4, 8 nebo 16 komorovými návleky.
                            

Máte zájem o bližší informace nebo cenovou nabídku?
Zavolejte na číslo +420 773 704 222 nebo nám napište, ozveme se Vám co nejdříve zpět.

×

Splátková kalkulačka ESSOX