BS Sports® – kdo jsme


BS Sports® je divize sport a fitness společnosti BS Systems® s.r.o.

Našim zákazníkům, kterými jsou u BS Sports® zejména sportovci jednotlivci, posilovny, fitness centra,  sportovní kluby a rehabilitační pracoviště,  dodáváme profesionální  stroje pro účinnou a efektivní regeneraci (regenerace svalů), masáže, ale i samotné cvičení. Naše vybavení používá mimo jiné i tým HC ŠKODA PLZEŇ,  HC KOMETA BRNO, Mistr světa v kulturistice Tomáš Bureš , cyklista Jaroslav Kulhavý, Armádní sportovní oddíl vodního slalomu Dukla Brandýs nad Labem, Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT, Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, privátní lékař vrcholových a rekreačních sportovců MUDr. Petr Nepraš- klinika Sportsmed Consultation a další.

Nabízíme produkty, které vás odliší od vaší konkurence a se kterým se vaši zákazníci jen tak nikde nesetkají. To z vašeho fitness centra udělá unikátní místo, kam se budou zákazníci stále rádi vracet. Regenerace svalůuvolnění svalů, to je vedle samotného tréninku a také správné stravy třetím pilířem pro správné cvičení. My vám pomůžeme tento třetí pilíř ve vašem centru rozjet a to tak, že vám doporučíme regenerační stroje, které pro vás budou ekonomicky výhodné a vaši zákazníci na nich budou mít výsledky. Zaujali jsme vás?  Neváhejte  nás kontaktovat pro bližší informace.

Společnost BS Systems® s.r.o. je výrobce a  poskytovatel vybavení pro beauty salony, masážní salony, studia estetické medicíny, wellness centra a zdravotnická zařízení. Studia a wellness centra vybavujeme vždy pouze zařízením od originálních výrobců, nikoli kopiemi či napodobeninami.

Jsme firmou, která pomáhá s podnikáním, konkrétně s provozem beauty salonů, wellness/fitness centra nebo zdravotnického, případně lázeňského, zařízení. Jsme jediný výrobce světoznámého masážního stroje Rolletic® Original a jsme také výhradním dovozcem špičkových lymfodrenážních systémů Ballancer® a Lympha Press®.

Naše hodnoty


  • Profesionalita (volíme vždy nejvyšší možnou kvalitu našich výrobků i služeb)
  • Korektnost (jednáme vždy na rovinu)
  • Spolehlivost (plníme vždy závazky, termíny)
  • Flexibilita (máme ke každému osobní přístup, umíme se přizpůsobit)
  • Inovace (inovujeme, neustále zlepšujeme naše výrobky i služby)
  • Pečlivost (klademe důraz na všechny detaily)
  • Otevřenost (vítáme nové myšlenky, připomínky a nápady)
  • Diskrétnost (chráníme citlivá data partnerů a zákazníků)

Více informací najdete na: www.bs-systems.cz

Napište nám


    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky