BS Sports® – kdo jsme

BS Sports® je divize sport a fitness společnosti BS Systems® s.r.o., sídlící v Okrouhlém Hradišti 3 v Konstantinových Lázních

Jsme osvědčený partner, který od roku 2010 nabízí prvotřídní přístrojové vybavení pro zdravotní zařízení, rehabilitace, lázeňství, wellness a beauty salony, masážní studia, kliniky estetické péče, fitness centra a sportovní kluby.

Věříme, že lymfodrenážní, kompresní a masážní přístroje nemusí patřit jen do ordinace nebo fitness centra. Své využití si totiž najdou i při domácím wellnesu a osobní regeneraci. 


Rozhodli jsme se tedy naše přístroje zpřístupnit i širší veřejnosti a založili jsme nový e-shop BS-Sports!

O nás

O nás

 

O společnosti BS-Sports

Naše rozsáhlé portfolio zahrnuje špičkové lymfodrenážní, kompresní a masážní přístroje, vhodné jak pro zdravotní, tak pro nezdravotní provoz a samozřejmě i pro osobní péči.

Jsme hrdí výrobci světoznámého masážního stroje Rolletic® Original a výhradně zastupujeme i další originální výrobce, kteří jsou považováni za světovou špičku ve svém oboru.

Během naší existence na českém a slovenském trhu jsme vybavili stovky provozů spolehlivými přístroji, které svým majitelům přinášejí nejen kvalitu, ale i dlouhodobý finanční přínos.

Naše přístroje aktivně využívá i velké množství  spokojených zákazníků, kteří si je pořídili pro osobní péči. Jsme hrdí, že přispíváme k jejich zdraví a pohodě.

 

Naši dlouhodobí zákazníci

Našim zákazníkům, kterými jsou u BS Sports® zejména sportovci jednotlivci, posilovny, fitness centra,  sportovní kluby a rehabilitační pracoviště,  dodáváme profesionální  stroje pro účinnou a efektivní regeneraci (regenerace svalů), masáže, ale i samotné cvičení. Naše vybavení používá mimo jiné i tým HC ŠKODA PLZEŇ,  HC KOMETA BRNO, Mistr světa v kulturistice Tomáš Bureš , cyklista Jaroslav Kulhavý, Armádní sportovní oddíl vodního slalomu Dukla Brandýs nad Labem, Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT, Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, privátní lékař vrcholových a rekreačních sportovců MUDr. Petr Nepraš- klinika Sportsmed Consultation a další.

O nás

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX