Výrobce lymfodrenážních systémů Lympha Press firma Mego Afek uvedla na začátku roku 2017 na světový trh novinku – lymfodrenážní kalhoty  na osobní péči k přístroji Lympha Press PCD tzv. PCD Pants.

Obsahují 16 navzájem se překrývajících komor, jejich preciznost a robustní provedení je však řadí k aplikátorům na špičkové profesionální úrovni.

Jsou speciálně navrženy tak, aby poskytly dolním končetinám nejúčinnější možnou lymfodrenáž, ve sportovním odvětví pak k použití pro rychlejší regeneraci po sportovním výkonu. Masáž  probíhá bez jakéhokoli přerušení od nártů, přes dolní končetiny, třísla až po podbřišek, což u naprosté většiny kalhot na domácí i profesionální péči schází.

Kalhoty jsou většinou rozděleny na několik navzájem se nepřekrývajících kusů, kdy lymfodrenáž nemůže být provedena bez přerušení tedy správně.

Jednotlivé komory v kalhotách PCD Pants jsou vyrobeny z měkkého elastického materiálu, který zajistí, že se aplikátor dokonale přizpůsobí ošetřované partii při různých tvarech těla.

Kalhoty systému Lympha Press jsou tvořeny tlakovými komorami, které se navzájem (šupinovitě) překrývají. Tím je docíleno, že lymfa je stimulována stále stejným tlakem bez poklesu v mezikomorovém prostoru (také častý jev ostatních systémů). Aplikátory tak velmi věrně imitují manuální lymfodrenáž a dokonale vytvářejí tzv. „milking effect“.

Velikost těchto aplikátorů je opravdu velmi univerzální, i bez rozšiřovacích klínů je možné pojmout člověka až do obvodu hýždí 135cm.
Aplikátory PCD Pants lze také snadno rozšířit použitím speciálně navržených rozšiřovacích klínů PCD Pants Expanders a tím ještě zvětšit velikost pro objemnější zákazníky až o dalších 20 cm v obvodu.

Velkou výhodou jsou také velmi malé rozměry a váha zařízení (pouze 1,5kg), hodí se tedy i pro používání při cestování. 

Napište nám


    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky