Ballancer® Pants - lymfodrenážní kompresní kalhoty 24 komor

Ballancer® Pants jsou základním a nejpoužívanějším návlekem k přístrojům Ballancer® Gold nebo Platinum na celou dolní polovinu těla. Zahrnuje obě končetiny od konečků prstů až po břicho.

34 485 Kč
Ballancer® Pants - lymfodrenážní kompresní kalhoty 24 komor

Patentované lymfodrenážní / masážní  kalhoty Ballancer® Pants jsou speciálně navrženy tak, aby poskytly dolním končetinám nejúčinnější možnou drenáž. Ta probíhá bez jakéhokoli přerušení od nártů, přes dolní končetiny, třísla až po podbřišek. Mají navíc novou unikátní fixaci kotníků a vývody hadic v oblasti lýtek pro větší komfort uživatele.

Mají 24 na sobě opravdu nezávislých vzduchových komor. Tento počet zaručuje, že se nohavice maximálně přizpůsobí postavě a masírovaným partiím. Komory jsou elastické a v nohavicích jsou uspořádány „šupinovitě“, tedy že každá částečně překrývá tu další a tím dochází k eliminaci tzv. hluchých míst s nižším tlakem.

Navíc oproti jiným typům, návleky Ballancer® umožňují i masáž nártů a plosek nohou, oblasti třísel a dolní části břicha, díky tomu je lymfodrenáž dolních končetin komplexní a velmi účinná. Kalhoty jsou univerzální velikosti a dvě řady robustních zipů umožňují velikost přizpůsobit každému typu postavy.

V případě nutnosti lze rozšířit velikost ještě vložením tzv. rozšiřovacích klínů.

×

Splátková kalkulačka ESSOX