Revive™ M2 + kompresní lymfodrenážní nohavice 8 komor

Přístroj Revive M2 je odhlehčená verze revolučního lymfodrenážního a kompresního přístroje M4, díky kterému si můžete užívat profesionální špičkovou péči i ve svém vlastním domově nebo na cestách.

Varianta:
29 766 Kč
Revive™ M2 + kompresní lymfodrenážní nohavice 8 komor

Tento výrobek z rodiny Ballancer® / Lympha Press® (světového leadera přístrojové lymfodrenáže) je jednoduchý a moderní společník pro osobní péči v domácím prostředí, vhodný i na cesty.

Nastavitelný rozsah tlaku: (20-100 mmHg) - sekvenční plnění

Délka cyklů: 10 – 90 minut nebo nepřetržitě

Výdrž baterie: až 8 hodin - přístroj pracuje jak ze sítě, tak na baterii 

Funkce přístroje Ballancer Revive M2

  • Přístroj má velmi tichý chod (téměř neslyšitelný) a nechybí ani intuitivní obsluha

  • Uživatel si může volit programové nastavení od jemné nebo intenzivnější lymfodrenáže, přes estetické procedury, až po velmi účinnou regeneraci svalů po fyzické zátěži.

  • Revive M2 je kompatibilní s různými kvalitními návleky, včetně patentovaných lymfatických kompresních kalhot s 16 komorami a dalších návleků pro lokální drenáže.

  • Díky své jednoduchosti používání a vysoké kvalitě zpracování patří Revive M2 mezi špičkové lymfodrenážní a kompresní přístroje pro osobní péči po celém světě.

Lymfodrenážní návleky k Revive M2

Součástí přístroje Revive M2 jsou také 8 komorové lymfodrenážní návleky na oblast nohou. Návleky mají patentované, překrývající se komory, které se částečně (šupinovitě) překrývají. Návleky se zapínají klasickým zipem, nikoli na suchý zip (kvůli rychlejšímu opotřebení).

Je možný výběr ze 3 velikostí návleků na nohy:

Další návleky je možné si dokoupit v sekci Samostatné lymfodrenážní návleky.

                           

×

Splátková kalkulačka ESSOX