Ballancer® Gold lymfodrenážní přístroj

Lymfodrenážní a kompresní přístroj vyšší střední třídy, pracuje s 24 komorovými návleky, nabízí uvolnění uzlin před drenáží.

Součástí balení je samostatný přístroj Ballancer Gold bez lymfodrenážních návleků.

 

88 209 Kč
Ballancer® Gold lymfodrenážní přístroj

Ballancer® Gold  představuje model vyšší střední třídy v produktové řadě  Ballancer® a směle se může počítat mezi jedno z nejvyspělejších zařízení svého druhu, provádějící účinné lymfodrenáže nebo kompresní masáže. 

Zaujme vás svou precizní technologií a vynikajícím designem. Je ideální volbou pro nadstandardní osobní péči, dále pro wellness centra, masážní salony, estetické kliniky a sportovní kluby, nabízející nejmodernější služby. Je tedy vhodný pro všechny, kteří usilují o vrcholný standard péče o své tělo.

Nabízí unikátní program Pretreatment®, který před drenáží automaticky uvolňuje spádové lymfatické uzliny.

Dále si uživatel může volit programové nastavení od jemné nebo intenzivnější lymfodrenáže, přes estetické procedury, až po velmi účinnou regeneraci svalů po fyzické zátěži. 

Přednosti přístroje Ballancer® Gold

  • přehledný LED displej v českém jazyce
  • plně nastavitelný tlak od 20 do 80 mmHg, pro bezpečné použití i doma
  • jednoduché a intuitivní ovládání – velké ovladače
  • tichý chod
  • kompaktní rozměry, snadné skladování
  • bytelná konstrukce, spolehlivost

Lymfodrenážní návleky k přístroji Ballancer® Gold

Pokud nemáte kompatibilní návleky k přístroji Ballancer Gold, je možné si je samostatně dokoupit v sekci Lymfodrenážní kalhoty a návleky.

Kalhoty Ballancer Pants mají 24 nezávislých vzduchových komor a univerzální velikost, díky které se přizpůsobí téměř všem uživatelům. 

kalhoty_4kalhoty_3

 

Jak funguje lymfodrenážní přístroj Ballancer Gold?

                                            Představení přístroje                                                                   Co obsahuje balení a jak přístroj ovládat?

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX