Ballancer – profesionální přístroj na regeneraci i tvarování postavy

Přístroj Ballancer je špičkové zařízení, provádějící na základě tlakové (kompresivní) terapie účinné masáže a lymfodrenáže. Je určený především pro profesionální použití ve wellness a fitness centrech, sportovních klubech, regeneračních a masážních studiích a také na specializovaných pracovištích  zabývajících se formováním postavy, odstraňováním celulitidy a celkovou revitalizací a regenerací organismu.

Systém Ballancer je jedním z nejkvalitnějších a nejprodávanějších zařízení svého druhu na světovém trhu, protože dokáže velmi realisticky simulovat klasickou manuální lymfodrenáž i sportovní rekondiční svalovou masáž, zároveň umí před samotnou procedurou uvolňovat lymfatické uzliny v tříslech (nohavice) a v podpaží (bunda).

MG_1902_2_web

Lymfodrenáž Ballancer  nabízí celou řadu funkcí a programovatelných položek, které lze nastavovat jak na přístroji, tak pomocí připojeného počítače. Vše je jednoduché a intuitivní. Vzhledem k nízké spotřebě energie (cca 115 W) je Ballancer zařízení, které patří k vynikajícím investicím díky rychlé ekonomické návratnosti. Zákazníkem a uživatelem této procedury mohou být muži i ženy všech věkových kategorií, vzhledem k univerzálnosti účinků této procedury (lymfodrenáž, regenerační a rekondiční masáž, hubnutí a odstraňování celulitidy, detoxikace těla, relaxační účinky a také léčba chronických bolestí).

A v čem je Ballancer lepší než jiné výrobky na trhu?

V první řadě má 24 komor v nohavicích i v bundě, všechny komory jsou skutečně nezávislé a vzájemně se šupinovitě překrývají. Jedinečný systém ovládání dokáže obsluhovat několik komor najednou, v témže okamžiku tlakuje i odsává různé komory, což je umožněno nepřetržitým a zcela přesným měřením aktuálního tlaku v každé komoře zvlášť, takže přístroj přesně ví, jaký tlak v které komoře právě je a podle toho reaguje a řídí proceduru (přizpůsobuje se tvaru postavy uživatele).

Všechny komory jsou vyrobeny z elastického materiálu pro dokonalé obepnutí masírovaných partií, což zajišťuje kompletní masáž od plosek nohou a nártů až po horní končetiny. Přístroj dokáže simulovat velmi přirozeně a plynule manuální masáže a lymfodrenáže (MLD), což je jeho hlavní účel.

web-bunda-bez-pristroje

Ballancer také obsahuje unikátní program Pretreatment, který před každou masáží uvolňuje lymfatické uzliny v tříslech (nohavice) a v podpažních jamkách (bunda). Důležité je zapínání robustními zipy. Nedochází k únavě suchých zipů jako u většiny ostatních výrobků, přičemž tlakové komory jsou samozřejmě i pod zipy. Ballancer má jednoduché, komfortní ovládání a mezi jeho přednosti patří také spolehlivý provoz s minimem technických problémů (má minimální poruchovost). Obsluha má možnost jednoduchého ovládání přímo na přístroji nebo pomocí PC, včetně správy kartotéky zákazníků (každý zákazník může mít uložen svůj individuální program).

Více o lymfodrenáži Ballancer najdete zde.

 

Bývalý hokejista HC Škoda Plzeň Tomáš Vlasák a původní model Ballanceru 505.
web-ballancer_tomas_vlasak_01-kopie

×

Splátková kalkulačka ESSOX