Rolletic Original – již 3. generace!

rolletic-vodoznak-1

Dámy a pánové, je nám velkou ctí oznámit, že společnost BS Systems (dříve Beauty Systems) právě zavádí do prodeje již třetí generaci masážního stroje Rolletic Original. Jedná se o zcela nový model tohoto populárního masážního stroje, který má na světovém trhu více než patnáctiletou tradici. Na základě reálných zkušeností z praxe se po celou dobu neustále inovovala jeho funkce a vlastnosti tak, aby procedura dosáhla maximální účinnosti a aby byl Rolletic zároveň co nejméně poruchový. Obojí se za ty roky podařilo. Rolletic Original vykazuje jednu z nejnižších poruchovostí mezi estetickými stroji na trhu (pod 1%) a jeho efekty na lidský organizmus si už vyzkoušeli uživatelé prakticky po celém světě, vč. USA, Ruska, Austrálie a samozřejmě mnoha zemí Evropy. Používá se v estetice, zdravotnictví, sportu a v některých zemích stále častěji i v péči o seniory.

foto-článek2

Nový model má v první řadě nový vzhled a velmi moderní funkční design s důrazem na zachování všech technických předností předchozích variant. Vznikl na základě soutěže mladých designérů Fakulty umění a designu Západočeské univerzity v Plzni a byl vybrán z více než 30 soutěžních návrhů. Autorem vítězného návrhu designu je Vlastimil Šenkýř. Po téměř dvou letech práce se původní idea změnila nejdříve v model, následně prototyp a posléze v sériově vyráběný stroj, který je k dispozici zákazníkům ve všech barevných a funkčních kombinacích, jako předchozí varianty. V budoucnu se navíc plánuje ještě další rozšíření portfolia barev. Nový model je také osazen výkonnějším elektromotorem, který zároveň zajišťuje i tišší chod.

rolletic_a_model-300x227

Věříme, že Rolletic Original nový model bude vyhovovat i těm nejnáročnějším zákazníkům jak z hlediska moderního designu, tak pro svou tradiční kvalitu a spolehlivost. Součástí nabídky nadále zůstává i kompletní know how jak proceduru správně používat, a to včetně masážních plánů prověřených předními lékařskými odborníky, např. MUDr. René Vlasákem na klinice CPM Praha, kde je jeden z prvních nových modelů také používán. Pro získání více informací o nové generaci stroje Rolletic nás neváhejte kontaktovat.

Rolletic-v-CPM-300x287

      Nový model Rolleticu při předání MUDr. Vlasákovi v CPM Praha.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX