Mistr světa ve freestyle motokrosu Libor Podmol používá Lympha Press® PCD 51

Podmol-400x533

Kdo je Libor Podmol ve zkratce

 

Libor Podmol (1. června 1984) je český závodník ve freestyle motocrossu, který započal svoji kariéru v roce 2002.

  • 2010 – a následně 2015 se stal mistrem světa ve freestyle motocrossu
  • 2013 – jako první neamerický jezdec vyhrál zlatou medaili na olympiádě extrémních sportů X-Games v disciplíně StepUP, načež tento úspěch zopakoval v roce 2016
  • 2014 – vymyslel a jako první předvedl skok nazvaný Surfer Flip
  • 2019 – obdržel dokonce i medaili Za Zásluhy od prezidenta České republiky

Libor Podmol si 27. dubna 2019 si zlomil při pádu na freestyle motokrosovém MS obě dolní končetiny a stále v nich má 4 ocelové pláty či 43 šroubů. Aby se mohl vrátit znovu do běžného života, musel podstoupit mnoho léčivých procedur. Nyní si již může oddechnout, protože, jak sám řekl, jeho kosti vypadají opět zdravě a může je začít víc namáhat. Libor na cestě ke svému zotavení jedl např. sibiřské houby čuga, podstupoval uvolnění svalů a šlach a několik firem mu pomohlo s různými přístroji. Jednou z nich byla i naše firma, kdy jsme mu zapůjčili náš lymfodrenážní přístroj Lympha Press® PCD 51, který mu pomohl s otoky nohou.

Lympha Press® PCD 51

Lympha Press® PCD je jednoduchý a moderní systém pro účinné tlakové masáže vhodný na osobní péči.  Přístroj je nejen účinný, ale především skladný a lehký (váha přístroje jen 1,5kg). Masáž lze provádět na dolních i horních končetinách dle zvoleného aplikátoru (nohavice/rukávy). Jednoduchost používání a kvalita zpracování z něj dělají jeden z nejprodávanějších přístrojů pro osobní péči na světě.

Procedura je také ideální pro rychlou, jednoduchou a bezpečnou regeneraci svalů a odplavení metabolitů (laktátu), čímž zkracuje dobu potřebnou k odpočinku před další zátěží a snižuje rizika svalových zranění v důsledku chronické únavy svalů. Pracuje v jednom programu – Lympha (postupné plnění všech komor od konečků prstů směrem do oblasti břicha). Přístroj je možné použít se 4, 8 nebo 16 komorovými návleky.

PCDArm-662x400


Video, jak lymfodrenážní přístroj PCD 51 používat

 
×

Splátková kalkulačka ESSOX