Novinka – 16 komorové kalhoty na osobní použití k přístroji PCD

MG_3074_web_vodozn

Výrobce lymfodrenážních systémů Lympha Press firma Mego Afek uvedla na začátku roku 2017 na světový trh novinku – lymfodrenážní kalhoty  na osobní péči k přístroji Lympha Press PCD tzv. PCD Pants.

Obsahují 16 navzájem se překrývajících komor, jejich preciznost a robustní provedení je však řadí k aplikátorům na špičkové profesionální úrovni.

Jsou speciálně navrženy tak, aby poskytly dolním končetinám nejúčinnější možnou lymfodrenáž, ve sportovním odvětví pak k použití pro rychlejší regeneraci po sportovním výkonu. Masáž  probíhá bez jakéhokoli přerušení od nártů, přes dolní končetiny, třísla až po podbřišek, což u naprosté většiny kalhot na domácí i profesionální péči schází.

Kalhoty jsou většinou rozděleny na několik navzájem se nepřekrývajících kusů, kdy lymfodrenáž nemůže být provedena bez přerušení tedy správně.

Jednotlivé komory v kalhotách PCD Pants jsou vyrobeny z měkkého elastického materiálu, který zajistí, že se aplikátor dokonale přizpůsobí ošetřované partii při různých tvarech těla.

MG_3068_web_vodozn-800x534

Kalhoty systému Lympha Press jsou tvořeny tlakovými komorami, které se navzájem (šupinovitě) překrývají. Tím je docíleno, že lymfa je stimulována stále stejným tlakem bez poklesu v mezikomorovém prostoru (také častý jev ostatních systémů). Aplikátory tak velmi věrně imitují manuální lymfodrenáž a dokonale vytvářejí tzv. „milking effect“.

Velikost těchto aplikátorů je opravdu velmi univerzální, i bez rozšiřovacích klínů je možné pojmout člověka až do obvodu hýždí 135cm.
Aplikátory PCD Pants lze také snadno rozšířit použitím speciálně navržených rozšiřovacích klínů PCD Pants Expanders a tím ještě zvětšit velikost pro objemnější zákazníky až o dalších 20 cm v obvodu.

Velkou výhodou jsou také velmi malé rozměry a váha zařízení (pouze 1,5kg), hodí se tedy i pro používání při cestování. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX