Nový design profesionáního přístroje Ballancer 505

Ballancer-505-05-Hires-kopie

V  lednu 2015 výrobce  inovoval  design nejpoužívanějšího  profesionálního lymfodrenážního přístroje Ballancer 505.

Nový model si zachoval své vlastnosti a vysokou kvalitu, jedná se totiž o prakticky stejnou technologii v modernějším provedení.  Původní kulatý model Ballancer 505 již výrobce nedodává.

Ballancer-505-web-wm

Přístroj má stejné ovládání jako starší verze a pro zákazníky je jistě důležitá zejména ta skutečnost, že zůstává zachována i jeho cena. Největším zřejmým rozdílem nového designu je výkonnější, ale zároveň tišší větrání. U původního modelu bylo odvětrávání koncipováno směrem dolů pod přístroj, nový model má odvětrávání na zadní straně (viz obrázek). Velmi praktické je i madlo, které zajistí snadnou  manipulaci a případný přenos přístroje.

Ballancer-505-04-web-wm

Nový vzhled je výsledkem několika let vývoje nového funkčního designu, výrobce se na přístroje pro presoterapii specializuje již téměř půlstoletí. Původní velmi úspěšný model bude nadále k dispozici v mnoha studiích a salonech po celém světě, výrobce však postupně sjednocuje design všech čtyřiadvaceti kanálových lymfodrenážních a regeneračních přístrojů řady Lympha Press a Ballancer.
Tento futuristický estetický Ballancer 505 se jistě stane reprezentativní součástí vybavení nejmodernějších studií, kde zákazníci očekávají kvalifikovaný přístup a vybavení účinnými, ale bezpečnými certifikovanými technologiemi.

×

Splátková kalkulačka ESSOX